Tytan to lekki, mocny metal, który jest odporny na korozję. Tytan jest tak mocny jak stal, lecz o ciężarze jedynie 45 %. Jest również często używany w połączeniu z innymi metalami.

Tytan trudno obrabiać konwencjonalnie i podatny jest na strefę wpływu ciepła wywołaną przez laser lub przewodową obróbkę elektroiskrową. Tytan tnie się bardzo dobrze za pomocą precyzyjnego abradżeta.

Tytan na OMAX-e tnie się szybciej niż stal. Jedną z wielkich korzyści płynących z cięcia tytanu za pomocą OMAX-a jest to, że można zaoszczędzić bardzo dużo materiału. Zazwyczaj w danym kawałku materiału można wpasować dodatkowe części, a odpad, który pozostaje ma formę bryłek, a nie wiórów, co oznacza, że pozostaje materiałem bardzo pożytecznym. Jako że tytan jest niezwykle drogi, stanowi to znaczną korzyść.

Ponieważ tytan jest tak kosztowny, warto ciąć większe grubości (do pięciu cali) niż miałoby to miejsce w przypadku stali (z powodu oszczędności materiału).

Uszczelka tytanowa

Uszczelka tytanowa

Previous Next Play Pause
1
replica christian louboutin red bottom herls Replica Christian Louboutin Shoes USA replica christian louboutin red crystal pumps
loubotin replica imitation watches