Szkło jest wyjątkową substancją, która tradycyjnie jest trudna do obrabiania. Chociaż charakteryzuje się znaczną wytrzymałością konstrukcyjną, nawet niewielkie zadrapania na powierzchni mogą doprowadzić do pobicia lub ścinania (w rzeczywistości tradycyjna metoda "cięcia" szkła polega na wykonaniu niewielkiej rysy na powierzchni za pomocą noża diamentowego a następnie przyłożeniu nacisku do momentu pęknięcia wzdłuż rysy).

OMAX podchodzi do tego problemu traktując szkło jak substancję kruchą. Materiał przebija się przy niskim ciśnieniu, a następnie OMAX automatycznie przełącza się na tryb wysokiego ciśnienia i kontynuuje ścieżkę narzędziową. Szybkość ścieżki narzędziowej również podlega regulacji w celu uniknięcia problemów, które związane są z materiałami kruchymi.

W związku z powyższym klienci OMAX-a regularnie wykonują części składające się całkowicie ze szkła (jak sprężyna ze szkła poniżej). Klienci OMAX-a pracują też ze szkłem o jakości optycznej gdyż abradżet umożliwia maksymalne wykorzystanie kosztownego materiału.

Gwiazdka ze szkła kwarcowego
Koń ze szkła kwarcowego

Koń ze szkła kwarcowego

Previous Next Play Pause
1 2
christian louboutin patent & cork platform sandal imitation Replica Christian Louboutin christian louboutin patent & cork platform sandal knockoff
loubotin replica imitation watches