Aluminium to lekki, lecz mocny metal używany w wielu różnych zastosowaniach. Aluminium jest stosunkowo miękkim metalem, łatwo obrabianym na centrum obróbczym JetMachining OMAX-a. Ogólnie rzecz biorąc, obrabia się je około dwukrotnie szybciej niż stal miękką, co sprawia, że jest to szczególnie korzystne zastosowanie dla OMAX-a.

Aluminium ciężko się obrabia na laserze jeżeli grubość przewyższa 1 cala (0.6 cm). Wiele warsztatów laserowych nabywa precyzyjne abradżety konkretnie do obróbki aluminium. Aluminium często nazywa się "bułką z masłem" branży abradżetów ponieważ cięcie jest bardzo łatwe.

Aluminium

Prototypowe ramię sprzęgające do Tilt-A-Jet.
Ta część przeszła najpierw "obróbkę zgrubną" na OMAX-ie. Następnie otwory zostały rozszerzone do tolerancji i dodano pewne dodatkowe właściwości (jak kieszenie) za pomocą innych procesów obróbki.

Aluminium

Ten element wykonano z aluminium o grubości 8 cali (200 mm) celem zademonstrowania, do czego zdolny jest abradżet

Aluminium

Przykład dwu części aluminiowych wykonanych z aluminium o grubości 1 cala (1.3 cm), których obróbka zajęła około pięciu minut

Aluminium

Część obrobiona z aluminium o grubości 3 cali (7.6 cm); oprogramowanie Intelli-MAX pozwala uzyskać ostre narożniki bez rozmyć.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

copy heels Christian Louboutin Replica copy loub heels
loubotin replica imitation watches